Teslimat ve İade Koşulları

Siparişleriniz,

ödeme onayından sonraki gün (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler ise; Pazartesi günü kargoya verilir.

Teslimat adresinin www.probestdesign.com ’a uzaklığına göre de kargo şirketi 2-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde ürün çıkışı yapılmamaktadır.

Bu zamanlarda verilen siparişler, ilk iş günü kargoya verilir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.probestdesign.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Garanti & İade Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Ürün iadesi gerçekleştireceğimiz ürünler aşağıdaki koşullar aranmaktadır;

Ürün kutusunda yırtık ve kazıma olmamalıdır.
Ürün kutu içeriğinde her hangi bir eksik bulunmamalıdır.
Ürün üzerinde çizik ve ezik olmamalıdır.
Ürün iade kargo bedeli tarafınızca ödenmelidir. Ödemesi yapılmayan iade kargolar kesinlikle teslim alınmayacaktır.
Ürün Faturası mutlaka tam olarak geri gönderilmelidir. Faturası olmayan ürünü lütfen göndermeyiniz.
Ürünü ilk teslim aldığınızda kargo bedeli Satıcı tarafından ödendi ise para iadesi durumunda ilk gönderilen kargo bedeli düşülecektir.
Kredi kartı ile yapılan işlemlerde, iade 3 iş günü içinde yapılır. Banka kartı (Hesap Kartı) ile yapılan işlemlerde iade 45 iş günü içinde yapılır.